Odkryj nową jakość podróżowania z kartą VISA PLATINUM z usługą Priority Pass.

Klienci Santander Select mogą podróżować w niezwykle komfortowych warunkach. Priority Pass jest największym na świecie programem oferującym swoim członkom dostęp do ok 700 salonów Executive Lounge na lotniskach w ponad 100 krajach i ponad 400 portach lotniczych, niezależnie od linii lotniczych obsługujących przelot czy klasy biletu. Dzięki członkostwu w programie Priority Pass Klienci Santander Select mogą podróżować z dala od tłumów i zgiełku.

 

Co zyskujesz uczestnicząc w Programie Priority Pass?

Wstęp do prestiżowych saloników na lotniskach w ponad 100 krajach i 400 miastach na całym świecie, które umożliwiają:

  • dostęp do internetu oraz telefonu,
  • komfortowe warunki pracy i odpoczynku
  • bezpłatne napoje oraz przekąski
  • możliwość zaproszenia do saloniku VIP osób towarzyszących w podróży
 

Ważne: Każdorazowo pobierana jest opłata 125 zł za wejście do saloniku lotniskowego, od każdej osoby. Zwolnione z opłaty są cztery pierwsze wejścia w danym roku kalendarzowym.

 

Połączenie zalet karty kredytowej Visa Platinum i karty Priority Pass to udana podróż. Klienci Santander Select posiadający kartę kredytową VISA Platinum zyskują również darmowe ubezpieczenie Podróżne Platinum.

Karta Visa Platinum daje Klientom Santander Select:

  • limit kredytowy do 100 tys. zł
  • ubezpieczenie Podróżne Platinum
  • pakiet assistance (także medyczny)
  • możliwość wykonywania przelewów z rachunku karty kredytowej karty
 

Dowiedz się więcej o karcie VISA PLATINUM

Szczegółowe informacje oraz spis lotnisk i saloników uczestniczących w programie Priority Pass znajdują się na stronie www.prioritypass.com. Ponadto jest możliwość pobrania na smartfony (z systemami iOS, Android i BlackBerry) darmowej aplikacji Priority Pass. Umożliwia ona m.in. lokalizowanie lotniskowych salonów VIP.

Ubezpieczenie „Podróżne Platinum” jest oferowane w formie umowy grupowego ubezpieczenia, której stronami są Santander Bank Polska S.A. oraz Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zasady ubezpieczenia, w tym objęcia ochroną ubezpieczeniową, rezygnacji, szczegółowy zakres świadczeń, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela regulują Warunki Ubezpieczenia.