KARTA KREDYTOWA VISA® PLATINUM

Stworzyliśmy ją z myślą o najbardziej wymagających Klientach Santander Select. Karta zapewnia nie tylko komfortowe zarządzanie środkami finansowymi i swobodę w dokonywaniu płatności na całym świecie, ale też bezpieczeństwo transakcji i dostęp do świata ekskluzywnych usług, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

VISA PLATINUM Santander Bank Polska to:

 • nieoprocentowany kredyt do 54 dni,
 • limit do 150 000 zł
 • atrakcyjne oprocentowanie stałe (podane w skali roku) przez pierwsze 12 miesięcy dla Klientów, którzy przenoszą zadłużenie karty kredytowej z dowolnego banku do Santander Bank Polska
 • bezpłatne ubezpieczenia: Bezpieczne Pieniądze Platinum i Podróżne Platinum.

DODATKOWE INFORMACJE

 • luksusowy Pakiet Usług Assistance i Serwis Concierge, obejmujący m.in. Pomoc Medyczną, Pomoc w Domu, Pomoc w Podróży Samochodem, profesjonalny Serwis Concierge oraz dostęp do specjalistycznych Infolinii. Więcej informacji w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Pakietu Assistance
 • członkostwo w Programie Priority Pass oferującym swoim członkom dostęp do ponad 1000 salonów Executive Lounge na lotniskach w ponad 100 krajach. Posiadacz karty oraz jego goście mogą korzystać z dostępu do prasy, telewizji, Internetu, napojów oraz zaplecza biznesowego.
 • członkostwo w Programie www.myvisaluxuryhotels.com umożliwiającym rezerwację luksusowych hoteli na całym świecie, z dostępem do dodatkowych przywilejów wynikających ze statusu Klienta Santander Select. Są to między innymi gwarancja najlepszej ceny, przedłużona doba hotelowa czy też voucher na napoje i przekąski w hotelu.
 • Ratio – usługa, dzięki której transakcje kartą, wypłatę gotówki i przelewy z rachunku karty kredytowej (m.in. opłacone rachunki) rozłożysz od ręki na niskooprocentowane raty.
 • Fast cash – usługa, dzięki której już w chwili wnioskowania o kartę kredytową masz możliwość zlecenia przelewu środków z limitu karty kredytowej na dowolnie wybrany rachunek osobisty. Już następnego dnia roboczego zyskujesz dostęp do środków- bez konieczności oczekiwania na dostarczenie karty kredytowej i jej aktywowania. Jedyne ograniczenie to limit karty, za przelew nie jest pobierana prowizja i może być rozłożony na raty w usłudze Ratio. Usługa jest dostępna dla wniosków złożonych w Oddziale lub na infolinii.

Z kartą kredytową VISA PLATINUM otrzymujesz możliwość korzystania z luksusowych usług assistance i concierge (concierge.santander.pl) w ramach których możesz zlecić naprawę samochodu, jak i zamówić bilety do opery.

JAK ZAMÓWIĆ

W PLACÓWCE

Opis procesu:

 1. Odwiedź dowolną placówkę Santander Bank Polska.
 2. Wypełnij wniosek wraz z Doradcą.
 3. Do 10 minut otrzymasz decyzję kredytową.
 4. Podpiszesz umowę, a karta kredytowa zostanie przesłana pocztą.
POKAŻ MAPĘ PLACÓWEK

W SANTANDER INTERNET

Opis procesu:

 1. Zaloguj się do Santander internet
 2. Wybierz zakładkę Zamów produkty
 3. Z menu bocznego Zamów na KLIK wybierz Karta kredytowa
 4. Wypełnij wniosek, a decyzję otrzymasz w klika minut.
 5. O decyzji poinformowany zostaniesz poprzez sms lub email.
  Aktualny status wniosku sprawdzić możesz w opcji „Zamów produkty -> Przegląd wniosków”.
ZALOGUJ SIĘ

W SANTANDER MOBILE

Opis procesu:

 1. Zaloguj się do aplikacji
 2. Otwórz menu aplikacji, przyciskając trzy linie w lewym górnym rogu ekranu i wybierz opcję Zamów produkty. Jeżeli Twoje urządzenie mobilne nie jest jeszcze zarejestrowane, na tym etapie zostaniesz poproszony o dodanie urządzenia do listy zaufanych w Santander internet lub Santander mobile.
 3. Wybierz kartę kredytową i wypełnij wniosek
 4. O decyzji kredytowej poinformujemy Cię poprzez SMS lub e-mailem
  Aktualny status wniosku sprawdzić możesz w opcji „Zamów produkty -> Przegląd wniosków”.
SPRAWDŹ

Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia Bezpieczne Pieniędze Platinum oraz ubezpieczenia Podróżne Platinum, świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na podstawie umów ubezpieczenia grupowego zawartych z Santander Bank Polska S.A. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia assistance platinum świadczona jest przez Europ Assistance S.A. na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej z Santander Bank Polska S.A. Warunki ubezpieczeń określające szczegółowe zasady ubezpieczeń (w tym zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia/rezygnacji, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela) oraz karty produktów dostępne są w oddziałach banku.
Z oferty mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez bank warunki oceny zdolności kredytowej. Bank od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Platinum pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. 10% w stosunku rocznym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 15,25%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 15 900,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 252,09 zł, oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 352,09 zł (w tym: odsetki 2 348,09 zł, opłata roczna i miesięczne 1 004,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 23.07.2018 roku na reprezentatywnym przykładzie. Nieoprocentowany kredyt nie dotyczy wypłat z bankomatów. Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty kredytowej jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności.
Szczegóły, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne w placówkach banku oraz na Santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora.