LIMIT KREDYTOWY W KONCIE OSOBISTYM

Limit kredytowy w koncie osobistym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa finansowego. Limit uruchamiany jest w ramach konta osobistego i można z niego korzystać w dowolnym momencie. To najprostsze rozwiązanie na sfinansowanie np. weekendowego wyjazdu na narty!

Zalety posiadania limitu w koncie VIP

 • Elastyczna forma finansowania bieżących potrzeb, także tych niespodziewanych
 • Limit kredytowy na start – w wysokości 3 krotności dochodów.
 • Atrakcyjne oprocentowanie liczone od wykorzystanej kwoty –10%
 • 0% prowizji z tytułu udzielenia i zwiększenia limitu kredytowego w koncie za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej Santander internet/mobile
 • Spłata zadłużenia z bieżących wpływów na konto
 • Ubezpieczenie Bezpieczny Limit – na wypadek pobytu w szpitalu i trwałego inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub śmierci ubezpieczonego
 • Po 6 miesiącach posiadania konta limit kredytowy może zostać zwiększony do 6 krotności udokumentowanych miesięcznych dochodów
 • Możliwość automatycznego odnowienia limitu kredytowego – po 12 miesiącach.
 • Minimum formalności - limit kredytowy jest dostępny w dowolnej placówce Banku, a wniosek może zostać złożony również u doradcy w Linii Select, lub w usługach bankowości elektronicznej Santander internet.
 • Ubezpieczenie Bezpieczny Limit – na wypadek pobytu w szpitalu i trwałego inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub śmierci ubezpieczonego.

JAK ZAMÓWIĆ

SERWIS BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ SANTANDER INTERNET

Limit w koncie VIP uruchomisz poprzez usługi bankowości elektronicznej Santander internet:

 1. Zaloguj się do Santander internet.
 2. Wejdź w zakładkę Oferta dla Ciebie i wybierz opcję Limit w koncie
 3. Zapoznaj się z Zasadami wydawania i używania Kart płatniczych oraz Taryfą Opłat i Prowizji i wypełnij formularz.
ZALOGUJ SIĘ

ZA POŚREDNICTWEM LINII SELECT

Zadzwoń pod numer Linii Select 61 885 86 00

W PLACÓWCE

Limit uruchomisz w oddziale

 1. Odwiedź dowolną placówkę Santander i podpisz umowę o limit w koncie
POKAŻ MAPĘ PLACÓWEK

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku badania zdolności kredytowej dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. Maksymalna kwota limitu kredytowego nie może przekraczać sześciokrotności dochodu netto Kredytobiorcy oraz nie może być wyższa od 120.000 zł, a w przypadku osób nie prowadzących działalności gospodarczej uzyskujących dochody z tytułu umowy o pracę nie może być wyższa od 150.000 zł. Maksymalna kwota limitu kredytowego udzielonego w usługach bankowości elektronicznej Santander online wynosi 30 tys. zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,64%, została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 6 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 215,00 zł, oprocentowanie zmienne 10,00% w skali roku, całkowity koszt kredytu 715,00 zł (w tym: prowizja 65,00 zł, odsetki 650,00 zł) okres kredytowania 12 miesięcy, przez cały okres kredytowania limit jest w pełni wykorzystany, spłata odsetek – miesięcznie w wysokości 55,21 zł, spłata kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości – 6 500,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizji oraz oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie z podanymi numerami telefonów zgodna z taryfa danego operatora. Stan na 08.09.2017 r.