KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki od ręki, a nie chcą rezygnować z poczynionych już inwestycji.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

 • indywidualnie negocjowane warunki kredytu
 • decyzja kredytowa nawet w 10 minut od momentu złożenia wniosku o kredyt
 • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
 • długi okres kredytowania - nawet do 10 lat
 • kredyt nawet do 150 tys. zł.
 • ubezpieczenia Spokojny Kredyt - ubezpieczenia kredytobiorcy kredytu gotówkowego na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń m.in. utraty pracy, niezdolności do pracy spowodowanej chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem czy całkowitej niezdolności do pracy, śmierci kredytobiorcy 

KREDYT NA MAŁE i WIĘKSZE MARZENIA

Masz Konto VIP, Konto24 VIP lub Konto Elite? Teraz w promocji możesz pożyczyć więcej bez prowizji i na co tylko chcesz – o szczegóły zapytaj swojego doradcę Select.

 • możesz pożyczyć od 4 000 do 60 000 złotych
 • 0% prowizji za udzielenie kredytu (RRSO 10,40%)
 • spłacisz w wygodnych ratach już od 6 do nawet 96 miesięcy
 • zapoznaj się z regulaminem promocji

 

O szczegóły zapytaj swojego doradcę Select.

WARUNKI OTRZYMANIA KREDYTU

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska wystarczy:

 • stałe zatrudnienie i zamieszkanie w Polsce
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • posiadanie stałego i udokumentowanego źródła dochodów (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy tylko osobiście, w dowolnym Oddziale Santander Bank Polska).

Do wypełnienia wniosku przygotuj:

 • dane osobowe, w tym PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania,
 • dane aktualnego pracodawcy takie jak nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP, regon (znajdziesz np. na pieczęci firmowej),
 • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy,
 • dane o zaciągniętych kredytach i pozostałych Twoich zobowiązaniach finansowych,
 • data zawarcia umowy o pracę lub datę przyznania świadczenia emerytalnego / renty,
 • jeśli nie znasz średniej wysokości dochodów z ostatnich trzech miesięcy, poproś swojego pracodawcę o wyliczenie tej kwoty lub poproś pracodawcę o wypełnienie zaświadczenia o zarobkach.

JAK ZAMÓWIĆ?

PRZEZ INTERNET W SERWISIE USŁUG BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ SANTANDER ONLINE

 1. Zaloguj się do Santander internet.
 2. Wejdź w zakładkę ZAMÓW PRODUKTY. Jeśli jesteś klientem aktywnie korzystającym z konta i w ostatnim czasie nie korzystałeś z naszej oferty kredytowej, wyświetlimy Ci maksymalną kwotę kredytu dostępną bez zbędnych formalności.
 3. Zapoznaj się z warunkami kredytu gotówkowego i wypełnij elektroniczny formularz.
 4. Środki na konto otrzymasz już po 60 sekundach.

Kredyt gotówkowy w usługach bankowości elektronicznej Santander internet NA KLIK to indywidualna oferta dla klientów Santander Bank Polska, aktywnie korzystających z konta osobistego oraz usług bankowości elektronicznej.

ZALOGUJ SIĘ

PRZEZ TELEFON

Zadzwoń tel. 1 9999
z komórki 61 81 19999
(w dni robocze w godzinach 8-20)
opłata za połączenie zgodna taryfą danego operatora

 1. Przygotuj dowód osobisty, wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy, dane pracodawcy oraz informacje o swoich zobowiązaniach finansowych.
 2. W trakcie rozmowy Doradca wypełni z Tobą wniosek.
 3. Telefonicznie przekażemy wstępną decyzję kredytową.
 4. Umowę podpiszesz w oddziale wybranym we wniosku, a środki zostaną przelane na dowolne konto lub wypłacone gotówką.

W PLACÓWCE BANKU

 1. Odwiedź dowolną placówkę Santander Bank Polska.
 2. Wypełnij wniosek wraz z Doradcą.
 3. Do 10 minut od złożenia wniosku otrzymasz decyzję kredytową.
 4. Podpisz umowę, a środki zostaną przelane na dowolne konto lub wypłacone gotówką.
POKAŻ MAPĘ PLACÓWEK

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 10,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 37 445,77 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 9,79% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która wynosi obecnie 1,5% i marży banku w wysokości 8,29 p.p.), całkowity koszt kredytu 8 145,77 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 8 145,77 zł), umowa zawarta na okres 61 miesięcy, 60 miesięcznych rat równych w kwocie 614,02 zł, ostatnia rata 604,57 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizji oraz oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl.

Decyzja kredytowa, minimalna wysokość oprocentowania oraz maksymalny okres kredytowania uzależnione są od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego, dokonanych przez Santander Bank Polska (Bank). Maksymalna kwota kredytu jaką możesz otrzymać to dwudziestokrotność Twojego dochodu netto, jednak nie więcej niż 120 000,00 zł, a jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i uzyskujesz dochody z tytułu umowy o pracę, nie więcej niż 150 000,00 zł. 0% prowizji dotyczy części kredytu przeznaczonej na spłatę zobowiązań kredytowych (tj. kredyty, pożyczki, za wyjątkiem zadłużenia na kartach kredytowych, zadłużenia z tytułu limitów kredytowych w koncie osobistym, kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie oraz przeznaczonych na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą) udzielonych przez inny bank lub instytucję finansową. Oprocentowanie zmienne dostępne jest powyżej 24 miesięcy okresu kredytowania natomiast oprocentowanie stałe dostępne jest do 24 miesięcy okresu kredytowania. W trakcie okresu kredytowania, nie wcześniej niż po 6 miesiącach od uruchomienia kredytu, istnieje możliwość wielokrotnego zawnioskowania o zawieszenie rat kapitałowych, przy czym łączny okres karencji nie może przekroczyć 6 miesięcy. Skorzystanie z tej możliwości może powodować wydłużenie okresu spłaty kredytu, przy czym łączny okres kredytowania nie może przekraczać 72 miesięcy. Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia Spokojny Kredyt - praca świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. („Santander Aviva TU”), a w przypadku Umowy ubezpieczenia Spokojny Kredyt - życie i Umowy ubezpieczenia Spokojny Kredyt - życie plus świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. („Santander Aviva TUŻ”) Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia ("OWU") tj. OWU Spokojny Kredyt - praca, OWU Spokojny Kredyt - życie i OWU Spokojny Kredyt - życie plus, określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umów ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczycieli, Dokumenty zawierające informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, stanowiące łącznie karty produktu, dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A. ("Bank") oraz na stronie internetowej santander.aviva.pl. Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępna jest w oddziałach Banku. Bank jest agentem ubezpieczeniowym Santander Aviva TU i Santander Aviva TUŻ wpisanym do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr. 11135943/A. Stan na 10.09.2018 r.Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.